AKP’li Milletvekilinden çok sert ‘Hadise’ çıkışı! 0 244

AKP'li Milletvekilinden çok sert 'Hadise' çıkışı!

AKP Isparta Milletvekili Said Yüce, Isparta Gül Fuarı ve Uluslararası Gül Festivaline katılmayacağını açıklayarak, ‘Efendimiz SAV’i hatırlatan ‘Gül-ü Muhammedi’ ‘Hadise konseri’ gibi bir müptezellikle yad edilmemeli’ dedi.

AKP Isparta Milletvekili Said Yüce, bugün başlayan ve 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan Isparta Gül Fuarı ve Uluslararası Gül Festivaline katılmayacağını festivale sert eleştiriler yaparak açıkladı.

AKP Isparta Milletvekili Said Yüce, açıklamasında “Isparta Belediye Başkanının daveti üzerine Gül Festivaline katılacaktım. Ancak, Üç aylar ve Rahmet ayı Mübarek Ramazan arefesi Belediyelerimizden daha duyarlı olmalarını bekleriz. Efendimiz SAV’i hatırlatan ‘Gül-ü Muhammedi’ ‘Hadise konseri’ gibi bir müptezellikle yad edilmemeli.

Gül festivaline milletmizin değer ve hayat tarzına uymayan çirkinlikler gölge düşürmüştür. Isparta’mız Demokratlığı, Muhafazakarlığı ile bilinen bir ilimizdir. Her anlamda temsili, bu tür zihniyetlerle değil; milletimizin inanç ve değerlerine uygun şekilde olmalıdır” ifadelerini kullandı.  http://www.yurtgazetesi.com.tr/magazin/akp-li-milletvekilinden-cok-sert-hadise-cikisi-h92466.html


Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *